+48 725 050 888 biuro@kolskibus.pl

Oferta naszej firmy obejmuje wynajem busów oraz autokarów turystycznych w kraju i za granicą. Działamy na terenie Koła, Konina, Turku, Poznania, Łodzi, Włocławka i okolicach. Jesteśmy tam gdzie potrzebny jest transport osób. U nas najważniejszą osobą jest klient! Zapraszamy do zapoznania się z zakładką "Nasza flota" gdzie znajdziecie Państwo opis  naszych pojazdów wraz z galerią zdjęć. Tam gdzie jest klient- tam jesteśmy MY.
 
 
 

Odpowiedzialni kierowcy

Posiadamy Certyfikat Kompetencji Zawodowych w Drogowym Transporcie Osób oraz wszelkie potrzebne Licencje i Zezwolenia

Nowoczesna flota

Wszystkie oferowane przez nas pojazdy regularnie przechodzą badania techniczne i obejmowane są obowiązkowymi ubezpieczeniami

Klimatyzacja

Wszystkie nasze pojazdy posiadają klimatyzację

Darmowe wifi

Specjalnie dla naszych klientów w naszych pojazdach dostępne jest darmowe Wi-Fi

Udogodnienia podróży

Pojazdy wyposażone są w radia mp3 z portem USB. Jeśli klient sobie zażyczy włączamy jego muzykę wedle uznania.

Wysoki komfort

Autobusy oraz busy posiadają wygodne fotele w wersji turystycznej z podłokietnikami oraz regulacją oparcia.

 

Wiemy, że lojalność klientów jest zależna od jakości obsługi oraz atmosfery, dlatego też naszym celem jest zapewnienie dobrych oraz niezawodnych usług przewozowych w atrakcyjnych oraz elastycznych cenach, z których każdy klient będzie zadowolony. Chcemy aby klienci korzystali z naszych usług cały czas oraz rekomendowali je swoim znajomym. Dlatego dołożymy wszelkich starań, aby naszym klientom zapewnić jak najlepszą, oraz bezpieczną podróż.

 

Zadzwoń, napisz e-mail lub wiadomość na naszym profilu na facebooku, powiedz ile chcesz przewieźć osób, do jakiego miejsca i w jakim terminie a pomożemy Ci dobrać najlepszą opcję!